Program Bon kultury” realizują instytucje kultury Województwa Małopolskiego

Chcesz poznać najważniejsze miejsca, zabytki i atrakcje Warszawy? Przygotować własne puzzle z widokiem stolicy? Zaplanuj już teraz własną wycieczkę podczas podróży palcem po mapie od Krakowa do Warszawy.

W programie:

Z przepięknej dawnej stolicy Polski – Krakowa wyruszymy w podróż rzeką Wisłą do obecnej stolicy i równie pięknego miasta – Warszawy. Warsztaty inspirowane będą postacią Syrenki Warszawskiej, z którą razem zwiedzimy najskrytsze zakątki miasta. Spotkanie zaczniemy od prezentacji multimedialnej oraz pokazu filmowego odcinka „Warszawska Syrenka“. Animacja ta stanie się punktem wyjścia do rozmów o herbie stolicy i jej najważniejszych miejscach. Uczestnicy wysłuchają wiersza poety klasyki literatury dziecięcej Juliana Tuwima „Warszawa“. Razem z Syrenką zwiedzimy Starówkę, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Park Łazienkowski, Stadion Narodowy i wiele innych interesujących miejsc. Podczas warsztatów dzieci będą rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne i ćwiczyć umiejętność pracy w grupie. Każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć własny wizerunek Warszawy w nietypowej formie, mianowicie puzzli.

Zajęcia adresowane do: dzieci w wieku od 3 do 10 lat

Liczba uczestników: do 25

Czas trwania: 2 godz.

Kalendarz zajęć: styczeń-czerwiec 2018, od poniedziałku do piątku, terminy ustalane indywidualnie

Koszt: 5,50 zł od osoby*

* Skracamy drogę do kultury – specjalna oferta dla uczestników z miejscowości dalej położonych. O szczegóły pytaj w instytucji.

Miejsce: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3

Szczegółowe informacje i rezerwacja: Marta Dusza, tel. (18) 448 26 50 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.