Program Bon kultury” realizują instytucje kultury Województwa Małopolskiego

Po licznych wędrówkach Pyzy na polskich dróżkach oraz wielu perypetiach Bolka i Lolka w różnych zakątkach świata nadszedł czas, aby uczestnicy BONU KULTURY powrócili z dalekich wojaży wprost do serca Małopolski – Krakowa. W otoczeniu sympatycznych bohaterów poznawać będą jego tajemnice i największe atrakcje. A przewodnikiem będzie sam Smok Wawelski w rozczłapanych butach i czerwonym kaszkiecie.

W programie:

Warsztaty będą zawierać elementy muzyczne oraz taneczne charakterystyczne dla regionu Małopolski, pokaz filmowy uzupełniony prezentacją multimedialną o najważniejszych miejscach i zabytkach Krakowa. Po tych atrakcjach przyjdzie czas na część plastyczną i rozwinięcie zdolności manualnych dzieci, poprzez własnoręczne wykonanie edukacyjnych elementów związanych z miastem Kraków.

Zajęcia adresowane do: dzieci w wieku od 3 do 8 lat

Liczba uczestników: 25

Czas trwania: 2 godz.

Kalendarz zajęć: marzec-grudzień 2017, od poniedziałku do piątku, terminy ustalane indywidualnie

Koszt: 5,50 zł od osoby*

* Skracamy drogę do kultury – specjalna oferta dla uczestników z miejscowości dalej położonych. O szczegóły pytaj w instytucji.

Miejsce: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3

Szczegółowe informacje i rezerwacja: Marta Dusza, (18) 448 26 50 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.